Pure love Bali riiete saamislugu!

See lugu ulatub juba paljude aastate tagusesse aega, kui naisenergia hakkas minus ärkama.

Kui ma õigesti mäletan siis oli see umbes 2011-2012 aastal, kui Peruquois oma imelise häälega siin Eestis naiste töötubasid tuli tegema. Loomulikult oli see elumuutev kogemus, mille läbi tekkis sügav austus naisenergia vastu. Ma olin küll ka kleitide kandja, kuid need olid pigem lühikesed kleidikesed, mis olid moes ning väljapoole näitamiseks, mitte need milles ma end sisemiselt hästi oleks tundnud.

Peruquois kandis pikki seelikuid ja mõnusaid kangaid ning juhatas ka mind Bali õmblejannaga kokku, kes just selliseid õmbles. Mäletan hästi seda esimest kärtslillat seelikut, kui mugav, ilus ja enesekindel oli selles olla. Ja nii ma siis sealt Balilt tagasi tulin hunniku seelikutega, sest mandala tantsus käivad naised kurtsid, et poes on vaid polüester seelikud, mis pole ilusad ega ka mugavad. Kõik olid rahul!

Nii ma seal aegajalt käies endale ja teistele pakkumiseks mõne asja tõin ja samal ajal tundsin, kuidas sees kasvas soov veel teadlikumalt riideid valida. Keha hakkas EI ütlema igasugu sünteetikale ja soovima järjest rohkem mugavust. Proovisin joonistada erinevaid disaine, mis kleidi ja seelikuna ilusaid võiks olla, kuid samal ajal sain aru, et soov on aga oskusi jääb puudu.

Kuniks.. aastake tagasi taas Balil olles otsustasin lahti lasta. See pole minu spetsiifika. Kuigi tahaksin ise kanda naiselikke ja mugavaid ning kehasõbralikke riided, kuid mul pole siiski oskust seda kõike luua. Ja järgmisel hetkel märkasin ühe soomlannast tuttava postitust, et tema lõi just Bohemian Goddess brändi naistele. Tutvusin temaga ühel naiste tantsukursusel, kus tema naiselik ilu ja riietusstiil väga silma jäi. Ta olevat aastaid loonud riideid naistele, mis kaunistaks. Võtsin siis kohe temaga ühendust ja leidsime võimaluse koostööd teha. Tema disainib, kontrollib loomeprotsessi Balil ja mina saan pakkuda siin Eestis naistele võimalust end igal hetkel jumalannana tunda 🙂

Aga järgmises postituses kuuled juba sellest naisest pikemalt..