Mis juhtub kui meesenergia hakkab naise energiaruumi üle võtma?

Kui naise sees kasvab meesenergia liiga suureks, siis kuidas see väljendub?
Alandlikkus kaob ja tekib võistlus.
Olla parem oma alal, ronida kõrgemale karjääriredelil.
See pole üldse halb, aga kui vaatad kõike muud, mis on kõrval. 💫Kas jääb aega olemiseks ja enda Keha eest hoolitsemiseks?
Kas Naudid veel olemist pere ja lastega või tundub see mõttetu?
Mehelik energia on eesmärgile ja tulemusele suunatud ja näiteks, kui sa ei saa seda kleiti, tulemust või just täpselt midagi nagu täpselt sina seda tahad, siis on see märk sellest, et meesenergia kipub üle võtma sinu energiaruumi. Sisse tuleb sõber KONTROLL!
Ja enamasti nõudmised ja soovid suurenevad. Tihti on need soovid just iseendaga seotud ja nõudlikkus tekib esimesena enda vastu.
💃Kas tunned, et sul on raske andestada endale oma vigu või lubada olla endal nõrk? Süües kasvab isu ja kui juba korra olin edukas ja tubli, siis on palju raskem järgmisel hetkel tunda tõelist tühjust ja jõetust endas. Kas tuleb tuttav ette?
💃Mis sellisel puhul aitaks? Veidike alandlikkust ja lubamist, olemist! See on naisenergia, mida me vajame, et tasakaalustada oma meesenergiat, mis on juhtimise üle võtnud.
AGA vahel selle lubamine polegi nii lihtne.
Kui see juhtimine on üle võetud, siis ilmselt on ka suhetes koht, kus midagi tundub drastiliselt valesti või suhe ei tundu üldse vajalik.