ILU

Aktiivne palsamdeodorant on kerge, kiiresti imenduv palsam liikudes kasutamiseks. Seda on ideaalne kasutada trennipäevadel, puhkusel ja eriti kiiretel päevadel. Meie Active tootevalik on loodud nõudlike päevade jaoks, kui vajate deodoranti, et toetamaks täiendavate väljakutsetega. See looduslikult võimas kooslus on parim sportlikuks kasutamiseks.

Clean palsamdeodorant saab kindlasti teie nn lemmikdeodorandiks. See kreemjas palsam sulab nahale vaevata ja sobib suurepäraselt igapäevaseks kasutamiseks igat tüüpi nahale. Nutikas kombinatsioon antibakteriaalsest magneesiumist ja naatriumvesinikkarbonaadist tagavad kogu päevaks lõhnakaitse. Kookosõli ja sheavõi toidavad õrna kaenlaalust nahka.

Ülimalt õrn, võiselt pehme ja hämmastavalt tõhus. Meie õrn kreemdeodorant on kasutatud antibakteriaalset magneesiumoksiidi ja valget sav, et tagada, ka kõige tundlikuma naha värskena püsimine. Magneesiumoksiid desodoreerib ning samal ajal aitab valge savi teid kuivana hoida. Rikkalik, kreemjas sheavõi kaitseb tundlikku kaenlaalust. Õrna kreemdeodoranti armastatakse selle sametise pehme tekstuuri ja nahka armastavate koostisosad pärast.