Blue lotus – Sinise lootuse tee Balilt

14.00

Sinise lootoseõie lehtedest valmistatakse sinist lootose teed, rahustavat ja lõhnavat ürdijooki. Seda jooki on nauditud sadu aastaid, sest see aitab inimestel lõõgastuda ja on ainulaadse maitsega.

Sinise lootose tee sobib suurepäraselt inimestele, kellele meeldivad looduslikud ravimeetodid.

Sinise lootose tee on tuntud oma võime poolest aidata inimestel lõõgastuda ja tunda end vähem stressis. Seda kasutatakse sageli, kuna sellel on rahustav toime, mis aitab leevendada ärevust ja rahustada inimesi. Samuti on seda seostatud paranenud unega, nii et see võib aidata teil magada hästi.

Paljud inimesed joovad afrodisiaakumina sinise lootose teed. Seda on kasutatud loomuliku viisina õnne ja intiimsuse parandamiseks.

“Blue Lotus” on Egiptusest pärit vesiroos Nymphaea caerulea. Vana-Egiptuses oli sinine lootoseõis püha ja terapeutiline. Hieroglüüfides ja kunstis kasutati seda taassünni, valgustumise ja päikese näitamiseks.

Huvitav on see, et sinise lootose teed kasutatakse pühadel tseremooniatel. Muistsed egiptlased arvasid, et sinise lootose tee lähendab neid jumalatele ja teeb nad õnnelikuks. Seda peeti ka nende võimsa lootoseeliksiiri oluliseks osaks, mida vaaraod ja preestrid jõid.

Tänapäeval meelitab sinise lootose tee teesõpru ja lõõgastuda soovijaid. Selle juured ajaloos ja kultuuris teevad sellest huvitava ja eksootilise ürdijoogi. See annab meile minevikust maitse, nautides samal ajal selle rahustavaid eeliseid.

Blue Lotuse tee kasutegurid

Stressi vähendamine

Blue Lotus tee on tuntud oma stressi leevendavate omaduste poolest. Lilles sisalduvad looduslikud ühendid võivad aidata meelt rahustada ja lõõgastuda, muutes selle ideaalseks joogiks lõõgastumiseks pärast pikka päeva.

Parem uni

Neile, kes võitlevad unega, võib Blue Lotus tee pakkuda loomulikku lahendust. Selle rahustav toime võib aidata kaasa kosutavamale ööle, soodustades rahutunnet, mis parandab une kvaliteeti.

Ärevuse leevendamine

Blue Lotus tee ärevusvastased omadused muudavad selle kerge ärevusega inimeste jaoks heaks valikuks. Regulaarne tarbimine võib aidata kaasa lõdvestunud ja keskendunumale meeleseisundile.

Antioksüdantsed omadused

Blue Lotus tee on täis antioksüdante, mis võitlevad kehas vabade radikaalidega. Need antioksüdandid võivad aidata kaasa üldisele heaolule ja toetada tervet immuunsüsteemi.

Võimalik tervise tugevdamine

Kuigi Blue Lotus Tea uurimine jätkub, näitavad mõned uuringud potentsiaalset kasu tervisele, sealhulgas põletikuvastast toimet ja meeleolu parandamist. Nagu iga taimse ravimi puhul, on mõõdukus võtmetähtsusega.

 

Blue Lotus tee on midagi enamat kui lihtsalt jook; see on teekond lõõgastusse, olles toeks mediteerides ja tekitades sisemist heaolu tunnet.

Soovituslik tee kasutus:

Kasuta üht kuivatatud õit valades peale 95C või madalama temperatuuriga vee. Võid teha mitu mitu üheminutilist leotamist väiksemas klaasis (~300ml) ning veidi madalamal temperatuuril ja pikema tõmbeajaga suuremas teekannus.

 

 

 

Laost otsas

Blue lotus – Sinise lootuse tee Balilt

Tootekategooria